• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAKM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAKM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAKM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAKM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PAKM Package Format Janki Software

Co to jest plik PAKM?

Plik używany przez program PAKM Package Manager, program umożliwiający programistom tworzenie aktualizacji oprogramowania. Zapisuje adres URL, który łączy się z plikiem .ZIP lub plikiem wykonywalnym do pobrania. Zezwala na lokalizowanie, pobieranie i instalowanie aktualizacji aplikacji.

Jak otworzyć plik PAKM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAKM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAKM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAKM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAKM

Inne problemy z plikiem PAKM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAKM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAKM:

  • plik PAKM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAKM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAKM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik