• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik KWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebMoney Key Format WebMoney

Co to jest plik KWM?

Plik klucza prywatnego utworzony przez program WebMoney, który umożliwia użytkownikom dostęp do internetowego systemu transferu i płatności w sieci WebMoney. Zapisuje prywatne klucze użytkownika w małym zaszyfrowanym pliku. Może być wymagany do niektórych funkcji oprogramowania.

WebMoney zaleca, aby utworzyć kopie zapasowe pliku KWM na zewnętrzne urządzenie magazynujące, takie jak dysk USB lub dysk CD.

Jak otworzyć plik KWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KWM

Inne problemy z plikiem KWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KWM:

  • plik KWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik