• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik KTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cakewalk Kinetic Project Template Cakewalk

Co to jest plik KTP?

Szablon projektu audio wykorzystywany przez Kineticę, program służący do tworzenia muzyki elektronicznej. Zapisuje poprawki instrumentu i pętle audio, które mogą być ponownie wykorzystane podczas tworzenia nowych projektów audio (pliki KIN).

Cakewalk Kinetic nie jest już rozwijany i następcą Cakewalk SONAR.

Jak otworzyć plik KTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KTP

Inne problemy z plikiem KTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KTP:

  • plik KTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik