• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDEVDLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDEVDLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDEVDLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDEVDLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KDevelop Dialogue Box Format Free Software Foundation

Co to jest plik KDEVDLG?

Zawiera ciągi tekstowe używane w oknach KDevelop. Mogą być odwoływane przez projekty programistyczne KDevelop. Może być edytowany za pomocą Dialogeditor KDevelop lub przekonwertowany do pliku .UI za pomocą skryptu kdevdlg2ui.

Jak otworzyć plik KDEVDLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDEVDLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDEVDLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDEVDLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDEVDLG

Inne problemy z plikiem KDEVDLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDEVDLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDEVDLG:

  • plik KDEVDLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDEVDLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDEVDLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik