• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAT_MCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAT_MCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAT_MCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAT_MCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Backup Format Mojang

Co to jest plik DAT_MCR?

Plik utworzony przez Minecraft, otwartą grę 3D. Zapisuje kopię zapasową pliku level.Dat, gdy nowszej wersji gry aktualizuje się ze starszego formatu "Region" (.MCR) do nowszego formatu "Anvil" (.MCA).

Plik level.Dat_mcr może zostać przywrócony do pliku level.Dat, jeśli chcesz przywrócić starszy format świata.

Minecraft Snapshot 12w07b był pierwszą wersją, która zaktualizowała się do formatu World Anvil.

level.Dat_mcr - Kopia zapasowa pliku level.Dat utworzonego w przypadku nowszych wersji aktualizacji programu Minecraft do formatu "Anvil". Jest on tworzony, w razie potrzeby użytkownik może powrócić do starszego formatu MCR.

Jak otworzyć plik DAT_MCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAT_MCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAT_MCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAT_MCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAT_MCR

Inne problemy z plikiem DAT_MCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAT_MCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAT_MCR:

  • plik DAT_MCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAT_MCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAT_MCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik