• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JOINED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JOINED. Jeżeli chcesz otworzyć plik JOINED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JOINED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HJSplit Data Format Freebyte

Co to jest plik JOINED?

Plik danych utworzony przez HJ-Split, program, który rozdziela większe pliki na kilka mniejszych plików, a następnie tworzy je z powrotem do oryginalnego pliku. Reprezentuje przebudowaną kopię oryginalnego pliku, ale z dodanym rozszerzeniem pliku JOINED. Może być używany do przesyłania dużych plików danych w mniejszych partiach, takich jak załączniki wiadomości e-mail.

Jak otworzyć plik JOINED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JOINED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JOINED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JOINED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JOINED

Inne problemy z plikiem JOINED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JOINED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JOINED:

  • plik JOINED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JOINED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JOINED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik