• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JARVIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JARVIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JARVIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JARVIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jarvis Subscriber Format Jarvis Acting Company

Co to jest plik JARVIS?

Plik tekstowy zawierający adres e-mail abonenta na cotygodniowe wiadomości e-mail firmy Jarvis Acting Company. Dostarczane każdemu subskrybentowi jako weryfikację, że adres e-mail został dodany do listy. Zazwyczaj wysłane jako załącznik z e-mailem z potwierdzeniem.

Jak otworzyć plik JARVIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JARVIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JARVIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JARVIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JARVIS

Inne problemy z plikiem JARVIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JARVIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JARVIS:

  • plik JARVIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JARVIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JARVIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik