• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GS0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GS0. Jeżeli chcesz otworzyć plik GS0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GS0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sega Genesis (Megadrive) Emulator Quick Slot 0 Save Format N/A

Co to jest plik GS0?

Zapisany plik stanu utworzony przez emulatory Sega Genesis, na przykład Kega Fusion i Gens / GS. Pozwala użytkownikowi wznowić grę z określonego momentu, w którym został zapisany stan. Używany jako jeden z 10 gniazd (* .Gs0 - * .Gs9).

Kega Fusion przechowuje niestandardowe stany zapisu (stany bez szybkiego gniazda) z rozszerzeniem .GSX.

Jak otworzyć plik GS0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GS0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GS0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GS0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GS0

Inne problemy z plikiem GS0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GS0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GS0:

  • plik GS0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GS0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GS0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik