• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual C++ Source Browser Information Format Microsoft

Co to jest plik BSC?

Plik informacji o symbolu wygenerowany przez program Visual Studio, pakiet SDK opracowany przez firmę Microsoft. Zawiera informacje o symbolach w aplikacji, które zostały wygenerowane przez pośredni plik .SBR z oryginalnego kodu źródłowego.

Pliki BSC używane do przeglądania symboli kodu źródłowego. Są one również wykorzystywane przez funkcję Inteligentnej Inteligrafii Wizualnej Studio.

Jak otworzyć plik BSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSC

Inne problemy z plikiem BSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSC:

  • plik BSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik