• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GAU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GAU. Jeżeli chcesz otworzyć plik GAU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GAU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Flight Simulator Gauge Format Microsoft

Co to jest plik GAU?

Miernik samolotu używany przez program Flight Simulator firmy Microsoft. Zawiera wysokościomierze, wyświetlacze GPS, radary pogodowe, stacje radiowe itd. Można je przywożić i używać z różnymi samolotami.

Pliki pomiarów muszą być przechowywane w folderze C: Program FilesMicrosoft GamesFS200xGauges, aby być dostępny przez program. Niestandardowe wskaźniki można tworzyć niestandardowe zdjęcia lub grafiki oraz programowanie w języku C ++.

Jak otworzyć plik GAU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GAU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GAU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GAU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GAU

Inne problemy z plikiem GAU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GAU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GAU:

  • plik GAU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GAU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GAU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik