• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO5PL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO5PL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO5PL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO5PL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Playlist Format Renewed Vision

Co to jest plik PRO5PL?

Lista odtwarzania utworzona przez ProPresenter, pakiet multimedialny służący do tworzenia prezentacji multimedialnych używanych przez kościoły i stadiony sportowe. Zapisuje listę odtwarzania XML składającą się z plików audio, wideo i .PRO5, ale nie zawiera plików zawierających odwołania (tylko pliki .PRO5PLX zawierają pliki audio i wideo w zestawie). Używane do przesyłania list odtwarzania między komputerami.

Możesz wyeksportować listę odtwarzania w programie ProPresenter, klikając prawym przyciskiem myszy listę odtwarzania w okienku Listy odtwarzania i wybierając "Eksportuj listę odtwarzania".

Jak otworzyć plik PRO5PL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO5PL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO5PL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO5PL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO5PL

Inne problemy z plikiem PRO5PL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO5PL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO5PL:

  • plik PRO5PL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO5PL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO5PL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik