• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Las Palmeras Molecular Dynamics (LPMD) Data Format LPMD

Co to jest plik LPMD?

Plik utworzony w formacie Las Palmeras Molecular Dynamics (LPMD), formacie plików służącym do przechowywania danych molekularnych. Zawiera informacje o jednej lub kilku konfiguracjach atomowych. Wykorzystywane przez oprogramowanie LPMD do analizy, konwersji i wizualizacji dynamiki molekularnej.

Pliki LPMD są przechowywane w formacie tekstowym ASCII.

Jak otworzyć plik LPMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPMD

Inne problemy z plikiem LPMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPMD:

  • plik LPMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik