• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CTV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CTV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CTV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CTV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Citavi Project Format Swiss Academic Software

Co to jest plik CTV?

Plik projektu stworzony przez Citavi, aplikację do zarządzania dokumentacją systemu Windows. Zapewnia dane o źródłach i może zawierać notatki pisemne. Służy do przechowywania i wyszukiwania informacji o źródle informacji.

Citavi w wersji 3 obecnie używa plików .CTV3 dla projektów.

Jak otworzyć plik CTV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CTV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CTV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CTV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CTV

Inne problemy z plikiem CTV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CTV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CTV:

  • plik CTV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CTV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CTV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik