• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland Language Stroke Font Format Autodesk

Co to jest plik CHR?

Trójwymiarowy model znakowy stworzony przez 3ds Max, aplikację służącą do modelowania, renderowania i animacji 3D. Zawiera model nieruchomej lub animowanej postaci, w tym geometrii, tekstury, efektów świetlnych i innych właściwości modelu 3D. Służy do rozwijania znaków publikowanych w grach, filmach i telewizji.

Program 3ds Max może zapisywać pliki CHR jako pliki .MAX. Może również eksportować pliki CHR do kilku formatów, w tym .DAE, .FXB, .DXF, .IGS, .STL i wiele innych.

Jak otworzyć plik CHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHR

Inne problemy z plikiem CHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHR:

  • plik CHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik