• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Clip Gallery Download Package Microsoft

Co to jest plik CIL?

Format kompresji clipartów używany przez program Microsoft Clip Gallery, program służący do zarządzania obrazami clipart dla aplikacji pakietu Microsoft Office. Przechowuje pliki .WMF i inne obrazy w skompresowanym pakiecie. Zawiera także słowa kluczowe i inne metadane.

Pliki CIL są powszechnie używane do udostępniania clipartów w internecie. Można je pobrać z witryny Microsoft Clip Art & Media.

Jak otworzyć plik CIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIL

Inne problemy z plikiem CIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIL:

  • plik CIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik