• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLARIFY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLARIFY. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLARIFY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLARIFY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blue Mango Clarify Document Format Blue Mango Learning Systems

Co to jest plik CLARIFY?

Dokument utworzony przez Clarify, program służący do tworzenia i komentowania rysunków ekranowych. Zapisuje przechwycone obrazy, teksty, kształty i inne adnotacje wizualne. Służy do tworzenia samouczków i ilustracji i można je udostępniać za pośrednictwem poczty e-mail lub Dropbox.

Wyjaśnienie dokumentów można również wyeksportować jako pliki .PDF do udostępniania.

Jak otworzyć plik CLARIFY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLARIFY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLARIFY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLARIFY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLARIFY

Inne problemy z plikiem CLARIFY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLARIFY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLARIFY:

  • plik CLARIFY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLARIFY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLARIFY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik