• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Shadow Or Highlight Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik SHH?

Plik ustawień używany przez program Adobe Photoshop, program do edycji zdjęć. Przechowuje ilość, szerokość tonalną i promień od 0 do 100% w przypadku cieni i podświetleń. Również zapisuje wartości korekcji dla korekcji kolorów, kontrastu średniego i czarno-białego klipu. Służy do zapisywania i wczytywania ustawionych wartości.

Okno programu Photoshop Shadows / Highlights można otworzyć, wybierając Image & rarr. Korekty & rarr. Cienie / Highlights .... Pliki SHH mogą być zapisywane i ładowane z tego okna.

Jak otworzyć plik SHH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHH

Inne problemy z plikiem SHH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHH:

  • plik SHH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik