• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPXSYM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPXSYM. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPXSYM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPXSYM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Windows 8 Application Information Format Microsoft

Co to jest plik APPXSYM?

Format pliku wprowadzony jako część systemu pakowania aplikacji Windows 8 dla systemu Windows Store. Zawiera informacje o symbolu publicznym dla aplikacji, która umożliwia wysyłanie informacji o raportach z awarii do dewelopera (za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego deweloperów Window Store), gdy aplikacja ulega awarii na komputerze użytkownika.

Pliki APPXSYM są zawarte w plikach .APPUPLOAD, gdy aplikacja jest pakowana i dostarczana do sklepu Windows Store. Jeśli zdecydujesz się nie umieszczać symboli w raportach o awariach, możesz zamiast tego wysłać plik .APPX i plik APPXSYM nie jest używany.

Pliki APPXSYM są tworzone podczas pakowania aplikacji przy użyciu kreatora Create Application Packages w programie Visual Studio.

Jak otworzyć plik APPXSYM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPXSYM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPXSYM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPXSYM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPXSYM

Inne problemy z plikiem APPXSYM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPXSYM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPXSYM:

  • plik APPXSYM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPXSYM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPXSYM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik