• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Haines Neutral File Format Autodesk

Co to jest plik NFF?

Typowy wzór geometryczny 3D opracowany w latach dziewięćdziesiątych. Na podstawie "minimalnego opisu opisu sceny", który opisuje geometrię i powierzchnię przedmiotów, w tym położenie oświetlenia i kąt widzenia.

Pliki NFF są używane do testowania algorytmów renderowania i systemów wydajności. Choć nie jest to konieczne do testowania, pliki NFF mogą również zawierać właściwości obiektów estetycznych, takich jak kolor.

Jak otworzyć plik NFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFF

Inne problemy z plikiem NFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFF:

  • plik NFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik