• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Game Boy Advance ROM Image N/A

Co to jest plik AGB?

Gra ROM używana przez emulatory do konsoli Playboya. Zapamię tuje zrzut oryginalnych danych kasety. Służy do uruchamiania gier Game Boy na komputerze.

Pliki AGB są podobne do plików .GBA, ale rozszerzenie pliku ".Abb" jest znacznie rzadziej używane.

Jak otworzyć plik AGB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGB

Inne problemy z plikiem AGB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGB:

  • plik AGB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik