• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BUS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BUS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BUS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BUS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VirtualBus Bus Route Settings Format VirtualBus

Co to jest plik BUS?

Plik konfiguracyjny używany przez VirtualBus, bezpłatna gra symulacji jazdy. Zapisuje parametry dla "tablic" magistrali, które są aktywnymi wyświetlaczami, które animują informacje o trasie autobusowej na przedniej, tylnej i bocznej stronie magistrali. Mogą być edytowane razem z innymi pakietami pakietów magistrali, aby tworzyć niestandardowe magistrale.

Plik BUS pakietu magistrali jest nazywany wysw.Bus i znajduje się w tym samym katalogu, co inne pliki konfiguracyjne wyświetlania w autobusie, zawierające plik tekstur .TS1 i pliki graficzne bitmap (.BMP).

Jak otworzyć plik BUS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BUS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BUS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BUS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BUS

Inne problemy z plikiem BUS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BUS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BUS:

  • plik BUS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BUS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BUS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik