• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku J

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem J. Jeżeli chcesz otworzyć plik J, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku J
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Source Code Oracle

Co to jest plik J?

Zawiera kod źródłowy programu napisany w języku programowania Java. Może zawierać kod źródłowy pełnego programu lub może być jednym z wielu plików, do których odwołuje się projekt programisty Java.

Pliki źródłowe Javy najczęściej mają rozszerzenie .JAVA.

Jak otworzyć plik J?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku J jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi J z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem J którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik J
Inne problemy z plikiem J

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem J nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami J:

  • plik J którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku J z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik J nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik