• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Photoshop for Mac

Informacje o Adobe Photoshop for Mac

Adobe Photoshop for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Photoshop for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Photoshop for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Photoshop for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Photoshop for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Photoshop for Mac
ARW do NEF BM2 do EPF CR2 do JPG CR2 do PNG CR2 do PSB CR2 do PSD CR2 do RAW DCM do JPG DIB do PNG EPF do PDF EPF do EPS EPF do JP2 EPF do PNG EPS do JPG EPS do EPF EPS do JP2 EPS do PDF ICO do JPG JP2 do JPG JP2 do EPF JP2 do ICO JP2 do PNG JP2 do PSD JPG do EPF JPG do ICO JPG do JP2 JPG do PDF JPG do PNG JPG do PSD MRW do NEF MRW do ARW MRW do JPG MRW do PEF NEF do JPG NEF do JP2 NEF do MRW NEF do PDF NEF do PEF NEF do PNG NEF do PSD NEF do RAW PAT do ABR PCD do JPG PEF do JPG PEF do MRW PEF do NEF PNG do JPG PNG do EPF PNG do PDF PNG do PSD PS do PDF PSB do PDF PSB do EPF PSB do JP2 PSB do JPG PSB do PNG PSD do JPG PSD do PNG RAF do PEF RAW do JPG RAW do EPF RAW do HDR RAW do ICO RAW do JP2 RAW do JPF RAW do PNG RAW do PSD RAW do PSDX RW2 do JPG RW2 do RAW U3D do PCG WEBP do JPG
Pobierz Adobe Photoshop for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Photoshop for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Photoshop for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Photoshop for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Photoshop for Mac
Znajdź plik