• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Illustrator for Mac

Informacje o Adobe Illustrator for Mac

Adobe Illustrator for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Illustrator for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Illustrator for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Illustrator for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Illustrator for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Illustrator for Mac
AI do DWG AI do EMZ AI do EPS AI do JPG AI do PDF AI do PSD AI do WMF AIT do BMP BMP do EMZ BMP do EPF BMP do EPS BMP do JPG BMP do PDF BMP do PSD BMP do TIF BMP do WMF CDR do AI CDR do BMP CDR do DWG CDR do DXF CDR do EMF CDR do EPF CDR do EPS CDR do JPG CDR do PDF CDR do PS CDR do PSD CDR do SVG CDR do TIF CDR do WMF DWG do AI DWG do DXF DWG do EMZ DWG do PDF DWG do PS DWG do SVG DWG do SVGZ DXF do DWG EMF do EMZ EMZ do JPG EMZ do BMP EMZ do EMF EMZ do JP2 EMZ do PDF EMZ do PSD EMZ do SVG EMZ do SVGZ EPF do PDF EPF do AI EPF do EMZ EPF do EPS EPF do JP2 EPS do JPG EPS do BMP EPS do EMZ EPS do EPF EPS do JP2 EPS do PDF FXG do PDF IDEA do EMZ IDEA do PDF JP2 do JPG JP2 do EMZ JP2 do EPF JP2 do PSD JPG do AI JPG do BMP JPG do DWG JPG do EMZ JPG do EPF JPG do JP2 JPG do PDF JPG do PSD JPG do TIF PS do PDF PSD do AI PSD do BMP PSD do EMZ PSD do JPG SVG do PDF SVG do EMF SVG do EMZ SVG do EPF SVGZ do EMZ SVGZ do EPF SVGZ do PDF TIF do JPG TIF do BMP WMF do AI4
Pobierz Adobe Illustrator for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Illustrator for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Illustrator for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Illustrator for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Illustrator for Mac
Znajdź plik