• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XVID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XVID. Jeżeli chcesz otworzyć plik XVID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XVID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XviD Codec Xvid

Co to jest plik XVID?

Film wideo lub film zakodowany przy użyciu Xvid, kodeka wideo open-source opublikowanego na licencji GNU GPL. Kompresuje dane wideo przy użyciu technologii MPEG-4. Umożliwia szybszą transmisję danych i bardziej wydajne przechowywanie plików wideo.

Kodeks i odtwarzacz Xvid są dostępne dla systemów Mac, Windows i Linux.

Jak otworzyć plik XVID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XVID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XVID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XVID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XVID

Inne problemy z plikiem XVID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XVID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XVID:

  • plik XVID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XVID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XVID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku XVID
XVID do AVIXVID do DIVXXVID do FLVXVID do H264XVID do M4VXVID do MKVXVID do MOVXVID do MPEG