• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XQY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XQY. Jeżeli chcesz otworzyć plik XQY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XQY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XQuery Source Format The W3C XML Query Working Group

Co to jest plik XQY?

Plik napisany przy użyciu XQuery, języka wyszukiwania XML i manipulacji. Zawiera kod źródłowy, który czyta i wyciąga informacje z modelu danych przechowywanego w źródle danych XML. Używany w różnych produktach WWW i stacjonarnych do obsługi zawartości XML.

Deweloperzy częściej używają rozszerzenia .XQ do zapisywania plików XQuery.

Jak otworzyć plik XQY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XQY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XQY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XQY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XQY

Inne problemy z plikiem XQY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XQY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XQY:

  • plik XQY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XQY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XQY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik