• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNH. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Touhou Danmakufu Game Script Format Danmakufu

Co to jest plik DNH?

Skrypt gry używany przez Touhou Danmakufu, japońską pionową przejeżdżającą grę strzelców, która wykorzystuje specjalne wzorce ataków w postaci kręgów, spiral i innych kształtów. Definiuje zachowania gry w formacie skryptu zwykłego tekstu. Może być modyfikowany za pomocą edytora tekstowego, aby tworzyć niestandardową treść gry.

Skrypty Danmakufu używają także rozszerzenia pliku .TXT.

Jak otworzyć plik DNH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNH

Inne problemy z plikiem DNH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNH:

  • plik DNH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik