• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku X_T

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem X_T. Jeżeli chcesz otworzyć plik X_T, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku X_T

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parasolid File Format Siemens PLM Software

Co to jest plik X_T?

Plik utworzony przez Parasolid, program do modelowania geometrii CAD. Zawiera dane modelu 3D, takie jak geometria, topologia i kolor. Zaprojektowany jako standardowy format eksportu do udostępniania modeli CAD Parasolid. Zapisane w formacie tekstowym i mogą być eksportowane i importowane przy użyciu różnych programów CAD.

Pliki X_T są używane zamiast starszych wersji plików XMT_TXT i XMP_TXT. Pliki .X_B, a mniej popularne niż pliki X_T, przechowują te same dane, ale w formacie binarnym.

Pliki X_T są używane w wersjach standardowych, Translators i Bodyshop Parasolid.

Jak otworzyć plik X_T?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku X_T jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi X_T z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem X_T którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik X_T

Inne problemy z plikiem X_T

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem X_T nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami X_T:

  • plik X_T którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku X_T z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik X_T nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik