• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP21

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP21. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP21, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP21

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-21 Multimedia Format N/A

Co to jest plik MP21?

Format pamięci multimedialnej opracowany przez Grupę Ekspertów Ruchu Fotograficznego (MPEG). Na podstawie formatu "meta-box", który zawiera dane audio lub wideo, zwane "produktem cyfrowym". zawierają także metadane, które opisują media.

Pliki MPEG-21 zazwyczaj używają rozszerzenia pliku .M21.

Jak otworzyć plik MP21?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP21 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP21 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP21 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP21

Inne problemy z plikiem MP21

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP21 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP21:

  • plik MP21 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP21 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP21 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik