• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MapInfo Workspace Format Pitney Bowes Software

Co to jest plik WOR?

Plik obszaru roboczego mapy używany przez mapowanie MapInfo i oprogramowanie analizy geograficznej. Zawiera wizualną mapę obszaru, który można przeglądać i powiększać przy użyciu oprogramowania MapInfo. Zazwyczaj zawierają informacje o lokalizacjach na mapie, takie jak dane demograficzne i demograficzne.

Obszary robocze MapInfo muszą być zapisywane jako Geosety (pliki .GST) za pomocą narzędzia Geoset, które ma zostać otwarte w MapXtreme.

Jak otworzyć plik WOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOR

Inne problemy z plikiem WOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOR:

  • plik WOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik