• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik WIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinImage Data Format Gilles Vollant

Co to jest plik WIL?

Lista obrazów dysków generowanych przez WinImage, program do tworzenia obrazów dyskowych. Utworzono przy użyciu Asystenta partii w programie WinImage. Może być używany do eksportowania wielu plików .IMA lub pojedynczego pliku .WLZ.

Plik WIL może być również importowany do WinImage, aby załadować zestaw obrazów dysków do Asystenta partii.

Jak otworzyć plik WIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WIL

Inne problemy z plikiem WIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WIL:

  • plik WIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik