• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WI. Jeżeli chcesz otworzyć plik WI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wavelet Compressed Image Format N/A

Co to jest plik WI?

Plik obrazu skompresowany przy użyciu kompresji obrazów wavelet, algorytm wysokiej kompresji, który utrzymuje największą jakość oryginalnego obrazu.

Jak otworzyć plik WI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WI

Inne problemy z plikiem WI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WI:

  • plik WI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik