• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WB0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WB0. Jeżeli chcesz otworzyć plik WB0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WB0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro Spreadsheet Corel Corporation

Co to jest plik WB0?

Format pliku obrazu używany przez program Webshots Desktop Connect, program służący do współużytkowania, organizowania i przeglądania zdjęć. Zawiera obraz obraz używany przez Webshots, aby pomóc użytkownikom organizować swoje zdjęcia.

Webshots Desktop Connect był wcześniej znany jako Webshots Desktop i był własnością AG Interactive, zanim został przejęty przez Threefold Photos w 2012 roku.

Jak otworzyć plik WB0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WB0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WB0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WB0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WB0

Inne problemy z plikiem WB0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WB0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WB0:

  • plik WB0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WB0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WB0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik