• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Virtual Device Driver N/A

Co to jest plik VXD?

Plik pomocnika dla określonego programu. Dodaje dodatkowe możliwości i wsparcie dla programu. Zazwyczaj zainstalowany z systemem operacyjnym Windows i innymi programami.

Plik Vmm32.Vxd zawiera kilka sterowników wymaganych przez system Windows 98 i Windows ME. Jeśli plik Vmm32.Vxd zostanie usunięty, przeniesiony lub uszkodzony, niektóre programy mogą nie być otwarte, a komputer może nawet nie uruchomić się. Kopię zapasową tego pliku można zazwyczaj pobrać z dysku instalacyjnego systemu Windows.

Jak otworzyć plik VXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VXD

Inne problemy z plikiem VXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VXD:

  • plik VXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik