• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TWZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TWZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TWZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TWZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TheWord Compressed Module Format theWord Bible Software

Co to jest plik TWZIP?

Plik używany przez oprogramowanie Bible Bible. Zapewnia skompresowaną wersję modułu .TWM i umożliwia dystrybucję modułów o zmniejszonym rozmiarze pliku. Może używać jednego z kilku formatów kompresji, w tym .ZIP, .RAR i .7Z.

Aby zainstalować skompresowany moduł archiwum, rozpakuj plik, a następnie umieść jego plik TWM w odpowiednim podkatalogu w katalogu C: ProgramDataThe Word.

Jak otworzyć plik TWZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TWZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TWZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TWZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TWZIP

Inne problemy z plikiem TWZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TWZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TWZIP:

  • plik TWZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TWZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TWZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik