• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TeXmacs Document GNU

Co to jest plik TM?

Dokument strukturalny utworzony za pomocą TeXmacs, graficznego edytora LaTeX opracowanego dla systemów Unix. Może zawierać tekst, grafikę, formuły matematyczne, wykresy i zawartość interaktywną.

TeXmacs mogą być eksportowane jako pliki .XML, .PS, .PDF i Scheme.

Jak otworzyć plik TM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TM

Inne problemy z plikiem TM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TM:

  • plik TM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik