• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAX2013

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAX2013. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAX2013, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAX2013

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Tax Return Intuit Inc.

Co to jest plik TAX2013?

Ulga podatkowa została zapisana w programie TurboTax 2013, amerykańskim programie przygotowania Podatku. Zawiera federalne formularze podatkowe na rok podatkowy 2013 wraz z danymi wprowadzonymi przez użytkownika. Mogą również zawierać formularze podatkowe państwa, jeśli w ramach TurboTax zostały pobrane konkretne wersje państwowe.

Pliki TAX2013 można tworzyć za pomocą wersji desktop TurboTax lub eksportować z TurboTax Online. Aby utworzyć plik TAX2013 w programie TurboTax Online, kliknij link "Zapisz swój powrót do komputera" w lewym dolnym rogu okna przeglądarki. Ta opcja umożliwia wyeksportowanie kopii online zwrotu na lokalny dysk, który można otworzyć za pomocą programu TurboTax 2013.

Ukończone zeznania podatkowe można składać e-zgłoszone bezpośrednio z programu. Wypełnione formularze mogą być drukowane i wysyłane do odpowiednich organów podatkowych. 2013 podatki są składane w 2014 r., Więc zwroty z rozszerzeniem ".Tax2013" są zazwyczaj składane w 2014 r.

Pliki TAX2013 mogą być szyfrowane w celu ochrony osobistych danych finansowych. Jeśli zwrot podatku został zabezpieczony hasłem, w celu otwarcia pliku potrzebny będzie odpowiedni kod.

Jak otworzyć plik TAX2013?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAX2013 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAX2013 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAX2013 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAX2013

Inne problemy z plikiem TAX2013

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAX2013 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAX2013:

  • plik TAX2013 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAX2013 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAX2013 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik