• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Timed Text Subtitles Format ISO/IEC

Co to jest plik TTXT?

Plik napisów filmowych utworzony w formacie MPEG-4 Timed Text (TTXT), który jest używany do filmów MPEG-4 i 3GP oraz filmów z telefonów komórkowych. Używa formatu XML i obsługuje tekstowe położenie i style, a także dokładność czasową 1 milisekundy.

Czasowe napisy tekstowe są często mieszane w pliku wideo, a nie dostarczane jako oddzielny plik ".Txt".

Jak otworzyć plik TTXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTXT

Inne problemy z plikiem TTXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTXT:

  • plik TTXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik