• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTKGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTKGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTKGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTKGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TatukGIS Editor Project Format TatukGIS

Co to jest plik TTKGP?

Plik utworzony przez TatukGIS, darmowy program do oglądania GIS. Zawiera zestaw warstw map, takich jak shapefiles (.SHP), obrazy GeoTIFF (.TIFF), .DXF lub .MIF. Zapisuje również układ współrzędnych i właściwości wizualne, które łączą różne warstwy w spójną mapę.

Jak otworzyć plik TTKGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTKGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTKGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTKGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTKGP

Inne problemy z plikiem TTKGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTKGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTKGP:

  • plik TTKGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTKGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTKGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik