• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TTA Lossless Audio Codec Format True Audio Software

Co to jest plik TTA?

Plik dźwiękowy skompresowany koderem Free Lossless True Audio (TTA). Obsługuje kompresję danych multimedialnych 8, 16 i 24-bitowych. Kompresuje oryginalne dane audio ze współczynnikami kompresji 30-70 procent.

Jak otworzyć plik TTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTA

Inne problemy z plikiem TTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTA:

  • plik TTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik