• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Trillian Skin Format Cerulean Studios

Co to jest plik TSZ?

Plik skórki lub tematu, używany do dostosowywania interfejsu Trillian, popularnego klienta komunikacji błyskawicznej (IM). Zapisano w skompresowanym formacie ZIP, niż można było otworzyć przez większość programów dekompresji plików.

Jak otworzyć plik TSZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSZ

Inne problemy z plikiem TSZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSZ:

  • plik TSZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik