• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JVC Everio Video Capture Format JVC

Co to jest plik TOD?

Plik wideo przechwycony przez kamerę wideo JVC Everio, na przykład GZ-HD3 i GZ-HD7. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który można obejrzeć przy użyciu oprogramowania Cyberlink dołączonego do kamer wideo firmy JVC.

Najnowsze wersje innych programów do edycji wideo mogą być również importowane do plików TOD (patrz poniżej). Dołączona aplikacja Cyberlink PowerDirector może importować pliki TOD i eksportować je jako pliki .MPG, które można wyświetlać przez większość programów do edycji wideo.

Niektóre kamery JVC Everio zapisują pliki wideo z rozszerzeniem .MOD, które jest podobne do formatu TOD.

Jak otworzyć plik TOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOD

Inne problemy z plikiem TOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOD:

  • plik TOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik