• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Nero Multimedia Suite

Informacje o Nero Multimedia Suite

Nero Multimedia Suite to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Nero Multimedia Suite - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Nero Multimedia Suite jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Nero Multimedia Suite będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Nero Multimedia Suite.

Typy plików wspierane przez Nero Multimedia Suite
BPK BSF CDA CPI CUT DAT DIB DV EC3 FLAC J2C J2K JFIF LBM LJP M2T M2TS M4A MMV MOV MP3 MPLS NCO NCT NCW NN NRA NRB NRC NRD NRG NRI NRM NRS NRU OGG PNM RAS TGA TIF TIFF TOD VOB VQF WAV WBM WBMP WMA WTV XBM XPM DIP KOA NHD NHF NHV NMD NR3 NR4 NRE NRH NRJ NRV NVAVI
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Nero Multimedia Suite
AC3 do WMA AVI do MOV AVI do MP4 AVI do MTS AVI do WMV BIN do ISO BIN do NRG CUE do ISO DV do AVI ISO do NRG M2T do AVI M2T do MP4 M2T do WMV MMV do AVI MOD do AVI MOD do MOV MOD do MP4 MOV do AVI MOV do MP4 MOV do WMA MOV do WMV MP4 do AVI MP4 do CDA MP4 do MOV MP4 do MTS MP4 do WMA MP4 do WMV MTS do AVI MTS do MOV MTS do MP4 MTS do WMV NRG do ISO OGG do CDA WMA do CDA WMA do MOV WMA do MP4 WMA do WMV WMV do AVI WMV do MOV WMV do MP4 WMV do MTS WMV do WMA
Pobierz Nero Multimedia Suite

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Nero Multimedia Suite, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Nero Multimedia Suite i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Nero Multimedia Suite - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Nero Multimedia Suite
Znajdź plik