• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Engine 3 Texture Cache Format Epic Games

Co to jest plik TFC?

Plik modelu 3D wykorzystywany przez gry opracowane przy użyciu technologii Unreal Engine 3. Zawiera strumieniowe tekstury używane do nakładania wyglądu powierzchni na modele 3D, takie jak znaki lub inne obiekty do gier.

Przykładową grą, która wykorzystuje Unreal Engine 3, jest Batman: Arkham City.

Dla programistów Unreal Engine 3, pliki TFC mogą być sprawdzane pod kątem błędów z verifytfc, narzędziem dołączonym do pakietu SDK.

Jak otworzyć plik TFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TFC

Inne problemy z plikiem TFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TFC:

  • plik TFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik