• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEXTCLIPPING

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEXTCLIPPING. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEXTCLIPPING, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEXTCLIPPING

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Text Clipping Format Apple

Co to jest plik TEXTCLIPPING?

Plik tekstowy utworzony w systemie Mac OS X przeciągając zaznaczony tekst na pulpit. Zapisuje wybrany tekst, jak również informacje o formatowaniu, w tym style czcionek, tabele i kule oraz numerowanie. Często używane do zapisywania fragmentów tekstu z stron sieci Web i innych dokumentów.

Wycinki tekstowe można skopiować do innych dokumentów, przeciągając pliki do dowolnego edytora tekstu lub edytora tekstu. W ten sposób pliki TEXTCLIPPING mogą być używane jako alternatywa dla operacji kopiowania i wklejania systemu Mac OS X.

System Mac OS X tworzy nazwy plików TEXTCLIPPING przy użyciu pierwszych kilku znaków z podświetlonego tekstu.

Pliki TEXTCLIPPING można przeglądać przez dwukrotne kliknięcie w systemie Mac OS X. Po otwarciu tekst można ręcznie wybrać, skopiować i wkleić do innego dokumentu.

Jak otworzyć plik TEXTCLIPPING?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEXTCLIPPING jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEXTCLIPPING z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEXTCLIPPING którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEXTCLIPPING

Inne problemy z plikiem TEXTCLIPPING

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEXTCLIPPING nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEXTCLIPPING:

  • plik TEXTCLIPPING którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEXTCLIPPING z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEXTCLIPPING nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik