• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TESTRUNCONFIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TESTRUNCONFIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik TESTRUNCONFIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TESTRUNCONFIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Test Run Configuration Format Microsoft

Co to jest plik TESTRUNCONFIG?

Plik ustawień testowych używany przez program Microsoft Visual Studio 2008 i starsze. Zawiera informacje o konfiguracji do uruchomienia zestawu testów. Używane do definiowania parametrów testowych podczas uruchamiania zbiorów testowych, takich jak testy jednostkowe.

Firma Microsoft zastąpiła typ pliku TESTRUNCONFIG plikami .TESTSETTINGS w programie Visual Studio 2010.

Jak otworzyć plik TESTRUNCONFIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TESTRUNCONFIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TESTRUNCONFIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TESTRUNCONFIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TESTRUNCONFIG

Inne problemy z plikiem TESTRUNCONFIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TESTRUNCONFIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TESTRUNCONFIG:

  • plik TESTRUNCONFIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TESTRUNCONFIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TESTRUNCONFIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik