• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TAK Lossless Compressed Audio Format MAGIX

Co to jest plik TAK?

Plik dźwiękowy utworzony przez program Music Maker, program służący do tworzenia dźwięków, pętli i innej muzyki. Archiwizuje obiekt audio (podstawowy moduł audio programu Music Maker) plus wszystkie dodane efekty. Może przechowywać czas próbki, ustawienia fade i niestandardowe efekty.

Zezwala użytkownikom na zapisanie edytowanych próbek audio bez zmiany oryginalnych danych audio. Mogą zostać utworzone przez wybranie jednego lub więcej obiektów, a następnie wybranie opcji Edycja & rarr. Obiekt & rarr. Zapisz obiekty w postaci ... Z menu aplikacji.

Jak otworzyć plik TAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAK

Inne problemy z plikiem TAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAK:

  • plik TAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik