• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Movie Subtitle File Format N/A

Co to jest plik SUB?

Plik tekstowy zawierający napisy używane przez MicroDVD, DivX i inne formaty filmów. Zawiera tekst napisów i punkty kontrolne dla każdego napisu. Często zapisywane wraz z odpowiednim plikiem wideo i odwoływane podczas odtwarzania.

Innym powszechnie używanym formatem napisów jest format SubRip (.SRT).

Jak otworzyć plik SUB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUB

Inne problemy z plikiem SUB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUB:

  • plik SUB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SUB
SUB do SRTSUB do TEXTSUB do TXT