• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLDPRT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLDPRT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLDPRT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLDPRT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks Part Format Dassault Systemes

Co to jest plik SLDPRT?

Format obrazu 3D używany przez oprogramowanie SolidWorks CAD. Zawiera obiekt 3D lub "część", które można połączyć z innymi częściami w pojedynczym pliku z zespołem (.SLDASM).

Pliki SLDPRT można również wyświetlać w programie Adobe Acrobat 3D lub Acrobat Pro 9 lub nowszym.

Jak otworzyć plik SLDPRT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLDPRT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLDPRT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLDPRT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLDPRT

Inne problemy z plikiem SLDPRT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLDPRT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLDPRT:

  • plik SLDPRT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLDPRT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLDPRT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik