• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SESSION

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SESSION. Jeżeli chcesz otworzyć plik SESSION, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SESSION

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA V4 Session Format Dassault Systemes

Co to jest plik SESSION?

Plik sesji utworzony przez CATIA w wersji 4, program służący do projektowania i symulacji produktu 3D. Zawiera odniesienia do plików .MODEL lub kopii plików MODEL, w zależności od wybranej opcji zapisu. Służy do zapisywania modeli z sesji roboczej.

Jak otworzyć plik SESSION?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SESSION jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SESSION z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SESSION którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SESSION

Inne problemy z plikiem SESSION

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SESSION nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SESSION:

  • plik SESSION którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SESSION z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SESSION nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik